amo
Firma RST po zarzuceniu rynku nowymi amortyzatorami także do 29era, na 2010 rok przygotowała pewne zmiany. A co zmieniło się w modelu M-29?? Zapraszam do lektury. O pardon bardziej do streszczenia.
Bartosz Niezgoda
Pod względem technicznym jest to ten sam amortyzator co był. Nadal mamy tłumienie olejowo - powietrzne, aluminiową koronę, magnezowe golenie i 2 wersje skoku 80 i 100 mm. Skoro środek nie uległ zmianie to może chociaż opakowanie.
Odświeżony model utrzymany w matowo - czarnej barwie, z wyraźnym białym oznaczeniem modelu na goleni. Jest skromnie, ale ładnie. Kolejna rzecz, która rzuca się w oczy - brak mocowania hamulców typu V.
Waga pozostanie bez zmian, jak z ceną zobaczymy - Velo na razie w tej sprawie milczy.




"Magnum.".., kto z nas, tych nieco starszych chłopców nie marzył, aby choć raz trzymać w dłoniach ten kultowy, potężny gnat, którym złych bandziorów rozwalał Brudny Harry. Kto z nas, tych starszych chłopców nie chciał być jak Tom Selleck vel Thomas Magnum ścigający bandytów w swoim czerwonym Ferrari 308 GTS...Czy marzenia mogą się spełnić?